****** Lisesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

****** Lisesi Forumu Sitesine Hoşgeldiniz. Sitemize yaptığınız ilk ziyaretinizse, lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Mezun Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. -_-TeŞekkürLeR-_-

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ?

3 posters

Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ??
bol bol tövbe eder dua okurdum
Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Vote_lcap40%Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
kafayı bulana kadar içerdim
Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Vote_lcap0%Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
sevdiqimin yanına qiderdim
Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Vote_lcap60%Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Vote_rcap
 60% [ 3 ]
ailemle sevdiklerimle vakit gecirirdim hepsini bol bol öper sarilirdim
Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Vote_lcap0%Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
ebru_4495
Admin
Admin
ebru_4495

Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Empty
MesajKonu: Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ?   Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 12:45 pm

bol bol tövbe eder dua okurdum
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ?   Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 11:48 am

Cnnet Yada CEhennem Garanti oLmadığından Sevdiklerimin Vev sevgilimin Yanına Giderdim.. lol! lol! lol!
http://******lisesi.eniyiforum.net
yunus laçin
Tecrubeli Üye
Tecrubeli Üye
yunus laçin

MesajKonu: Geri: Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ?   Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:58 pm

ebru sana katılıyorum cyclops cyclops

Bugün dünyanın son günü olsaydı ne yapardınız ?
1 sayfadaki 1 sayfası