****** Lisesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

****** Lisesi Forumu Sitesine Hoşgeldiniz. Sitemize yaptığınız ilk ziyaretinizse, lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Mezun Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. -_-TeŞekkürLeR-_-

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FeNeRbAhÇe

YazarMesaj
Muzaffer ÖZTÜRK
Admin
Admin
Muzaffer ÖZTÜRK

FeNeRbAhÇe Empty
MesajKonu: FeNeRbAhÇe   FeNeRbAhÇe Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:47 am

'Böyle yaparlarsa yine küme düşerler'

FeNeRbAhÇe Fft1mm692153
Diyarbakırlı olduğu için taraftarlar tarafından “Memleketine hoşgeldin büyük başkan” pankartıyla karşılanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, maç sonunda galibiyet nedeniyle mutlu, çıkan olaylar yüzünden üzgündü. Yıldırım’ın üzüntüsü Fenerbahçe değil, Diyarbakır açısındandı. Yıldırım, “Ben de Diyarbakırlı’yım ve 2 gündür Diyarbakır’dayım. Beni burada ağırlayan tüm hemşerilerime, emniyet müdürümüze, garnizon komutanımıza çok teşekkür ediyorum. Diyarbakır Başkanı’nı da tebrik ediyorum.

Çok güzel bir takım kurmuş. Mücadele eden, koşan bir takımı var. Ancak Diyarbakırspor taraftarı şunu bilmeli ki, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi takımlar Diyarbakırspor’un rakibi değildir. Daha alt takımlardır rakipleri. Dolayısıyla taraftarın bunun bilincinde olması gerekir. Büyükler buraya gelir, her türlü sonuç çıkabilir ama büyük olasılıkla istediklerini alıp, dönerler. Diyarbakır taraftarı bu şekilde davranırsa, bu takım yeniden küme düşer. Taraftarındikkatli davranması gerekiyor” şeklinde konuştu. Bu arada maç öncesi Yıldırım ve beraberindekilere Diyarbakırspor Yönetimi tarafından iftar yemeği verildi.

Diyarbakır gecesi! 1-3

FeNeRbAhÇe Fft1mm692137
Diyarbakır’da sinirler gergindi, sahaya sürekli yabancı madde yağıyordu. Üstüne üstlük bir de Tazemeta’nın golü geldi, yenik duruma düşüldü. Belki geçen sezonki Fener olsa maçtan kopmuştu! Daum’un ekibi zirveyi ne kadar istediğini yine gösterdi. Gökhan’ın müthiş golü eşitliği, süper oynayan Kazım’ın vuruşu üstünlüğü getirdi. Son sözü penaltıdan Semih söyledi. Tablo harika; 3 haftada 8 gol, 9 puan ve güzel futbol...

Roberto Carlos az daha gidiyormuş

FeNeRbAhÇe Fft1mm692127
Brezilya’da yayın yapan Globo TV’ye konuşan ünlü futbolcu Ronaldo, Real Madrid’te 5 yıl birlikte oynadığı Carlos hakkında çarpıcı bilgiler verdi. İşte golcü oyuncudan Roberto Carlos krizinin perde arkası: “Carlos ile görüştüm ve kendisini Corinthians’a davet ettim. O da düşündü ve ‘evet’ dedi. Daha sonra ben bu konuyla ilgili olarak Başkan’la görüşmeye başladım. Aynı dönemlerde Carlos’un da Fenerbahçe ile parasal sorunları söz konusuydu, ayrılabileceğini söylüyordu. Fakat ne olduysa oldu ve Carlos Fenerbahçe’de kalmayı tercih etti.”

'Siz bu değilsiniz'

FeNeRbAhÇe Fft1mm692095
Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, Diyarbakırspor galibiyetinin ardından söze futbolcularına teşekkür ederek başladı. Devre arasında soyunma odasında yaptığı konuşmanın ardından öğrencilerinin kendisini çok iyi anladığını ve sahada da bunu gösterdiğini belirten Alman hoca, “Devrede takımın gücüyle alakalı bir konuşma yaptım. Galibiyet için ne yapmamız gerektiğini söyledim. Futbolcularım da ellerinden geleni yaptılar. Biz sadece başarılı değil sempatik olmak da istiyoruz” dedi. Galatasaray’la ilgili de konuşan Daum, “İlk üç maçta Galatasaray iki hafta sahasında, biz deplasmanda oynadık. Galatasaray’ın bizden daha fazla gol atması önemli değil. Sezon sonunda goller değil puan önemli olacak” diye konuştu.

FeNeRbAhÇe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe (fblilerden özür dilyrm komk olduğu için )